1-1-1995 t/m 31-12-1999


Klik op een foto voor meer...


T Blue Moon of Sun Bay
(03-01-1995)


R Bo Gyi v. Fliegenden Holländer
(14-01-1995)


R Bo Gyi v. Fliegenden Holländer
(14-01-1995)


T Aarnikarhun Galateia
(03-02-1995)


R Ulco Tibor vom Burgseeli
(13-02-1995)


R Dageraad v.d. Turfhoeve
(14-02-1995)


T Channoo Fonsley v.d. Beukensteeg
(16-02-1995)


T Curly v.d. Beukensteeg
(16-02-1995)


T Charlotte-Sanne v.d. Beukensteeg
(16-02-1995)


R Emiel Exan v.d. Gerelshoeve
(23-02-1995)


R Eskapade's Edition Limited Escorial
(26-02-1995)


T Femme v. Wikinger-Vinland
(04-03-1995)


R Fandhi v. Wikinger-Vinland
(04-03-1995)


T Mecsekszâszi Afrodité Alina
(15-03-1995)


T Comtesse Myrthe Berenbont
(19-03-1995)


T Chessa Berenbont
(19-03-1995)


R Captain Moritz Berenbont
(19-03-1995)


R Calvados Bommel Berenbont
(19-03-1995)


T Chilka Berenbont
(19-03-1995)


R Skogbjørnen's Chlagskipet Bamse
(11-04-1995)


R Tyouk Du Jardin de L'ours
(19-04-1995)


T Candy-Lee-Star v. Klüthang
(30-04-1995)


R Tibo Du Jardin de L'ours
(02-05-1995)


T Elisabeth Laska v.d. Goudkust
(04-05-1995)


R Exotico Foundy v.d. Goudkust
(04-05-1995)


T Quanda-Ronja aus der Mackenmühle
(16-05-1995)


T Quita Zoe of the Weeping Willow
(19-05-1995)


R Khandor v. Tiroca
(22-05-1995)


T Karouskas Dixie Brownhill
(22-05-1995)


R Karouskas Danish Dynamite
(22-05-1995)


R Karouskas Danish Dynamite
(22-05-1995)


T Namara v.d. Marshoeve
(28-05-1995)


R Roy Parson v.h. Hoogveen
(04-06-1995)


T Raisa v.h. Hoogveen
(04-06-1995)


T Bo v.h. Wijkse Bos
(08-06-1995)


T Toshiba Apollo from Bobo's Home
(09-07-1995)


R Tylou Bruno from Bobo's Home
(09-07-1995)


T Tigra from Bobo's Home
(09-07-1995)


T Roccobarocco of the Weeping Willow
(18-07-1995)


T Immerdine Traviata D'Arthur
(28-07-1995)


T Beauty Bo v.h. Wijkse Bos
(06-08-1995)


R Hofmands Glamour Boy
(11-08-1995)


R Hofmands Glamour Boy
(11-08-1995)


R Hofmands Glamour Boy
(11-08-1995)


R Milos vom Riesrand
(14-08-1995)


T Moorea vom Riesrand
(14-08-1995)


T Cleo v.h. Ploegersland
(17-08-1995)


T Zecanne Philomée v.d. Foekjuffer
(20-08-1995)


R Douglas von der Wässernach
(03-09-1995)


R Don Diego vom Wiehen
(16-09-1995)


T Desteny vom Wiehen
(16-09-1995)


T de Hulpe's Jasmijn
(08-11-1995)


T Anisa-Kirby of Bodily
(22-11-1995)


R Bob Promise of Gold
(12-12-1995)


R Celaeno Lord from 't Northern Lake
(16-12-1995)


R Black Bears Avenue's Buffalo Bill
(22-12-1995)


R Evanpark Al Bear
(23-12-1995)


T Widanja Tinka vom Burgseeli
(08-01-1996)


T Quanda v.d. Knijpsbrug
(10-01-1996)


R Marron Sartova v.h. Mollenveld
(23-01-1996)


T White Bay Dame-D'onze-Heures
(09-02-1996)


T White Bay Double Joie
(09-02-1996)


T Mishmar Ha'Majim Gehasia Seraja
(14-02-1996)


T Mishmar Ha'Majim Gehasia Seraja
(14-02-1996)


T Athina vom Alten Thurm
(20-02-1996)


T Victoria Guard's of the Cauliground
(23-03-1996)


T Victoria Guard's of the Cauliground
(23-03-1996)


T Victoria Guard's of the Cauliground
(23-03-1996)


R Bolke v.d. Berenstal
(23-03-1996)


T Danoe v.d. Beukensteeg
(27-03-1996)


T Danoe v.d. Beukensteeg
(27-03-1996)


R Donovan Ziggy v.d. Beukensteeg
(27-03-1996)


T Dakota-Lotte v.d. Beukensteeg
(27-03-1996)


T Dakota-Lotte v.d. Beukensteeg
(27-03-1996)


R Prins Banjer of the Coastguard
(31-03-1996)


T China Girl from the Shaddy Bears
(04-04-1996)


R Cazou from the Shaddy Bears
(04-04-1996)


T Cassandra from the Shaddy Bears
(04-04-1996)


R Caruso from the Shaddy Bears
(04-04-1996)


R Caruso from the Shaddy Bears
(04-04-1996)


T El Perro Sympàtico's Arantxa
(08-04-1996)


R Joey Merza
(19-04-1996)


R Joey Merza
(19-04-1996)


R Joey Merza
(19-04-1996)


R Adonis Bjørn from House of Angel's
(24-04-1996)


R Newfgården's Arne v. Stig
(12-05-1996)


R Hannibal di Borgoleonardo
(29-05-1996)


T Ariadne v.d. Turfhoeve
(05-06-1996)


R Mount Cook Qennedy
(10-06-1996)


T Baloubha de La Maison d'ami
(19-06-1996)


T Baloubha de La Maison d'ami
(19-06-1996)


T Dundee Mc Seal from the Shaddy Bears
(17-07-1996)


R Dempsey from the Shaddy Bears
(17-07-1996)


R Dempsey from the Shaddy Bears
(17-07-1996)


R Doublet Berenbont
(19-07-1996)


T Deftige Dame Berenbont
(19-07-1996)


R Jorinthos Lucky Number One
(24-07-1996)


T Abba-Lou vom Butzensee
(03-08-1996)


T Gosza Mawgorzata v.d. Westzijde
(08-08-1996)


R Udino vom Felsbachtal
(17-08-1996)


R Newetta's Ananno Armani (Nanno)
(07-09-1996)


R Oak Folks Baron Govert
(17-09-1996)


T Ungaro du Jardin de L'Ours
(29-09-1996)


T Umbra du Jardin de L'Ours
(29-09-1996)


T Umi du Jardin de L'Ours
(29-09-1996)


T Beauty Wendelien v.d. Ekamp Hoeve
(16-10-1996)


T Bonnety Bonnie v.d. Ekamp Hoeve
(16-10-1996)


T Diewertje Pluk from Madivas
(30-10-1996)


R Jari v.'t Amelterbos
(12-11-1996)


R Jari v.'t Amelterbos
(12-11-1996)


R Jari v.'t Amelterbos
(12-11-1996)


R Crizly v.h. Wijkse Bos
(17-11-1996)


T Shermead Ventoux
(19-11-1996)


R Soens Perle Mr. Olliver Hardy
(20-11-1996)


T Djura Bär vom Rodebachtal
(22-12-1996)


T Vercordia of the Thatch Roof
(05-01-1997)


R Köpenick von Widdersdorf
(18-01-1997)


R Köpenick von Widdersdorf
(18-01-1997)


R Käptn' Kvols von Widdersdorf
(18-01-1997)


T Eeyore's Almost Allover Black
(18-01-1997)


R Perro Negro's Earl Troy
(03-02-1997)


T Perro Negro's Esmee Minouche
(03-02-1997)


R And Im Great To Be Back
(18-02-1997)


T Qualista Yrish v. Tiroca
(20-02-1997)


R Billy v.d. Turfhoeve
(25-02-1997)


R Pouch Coves Candidate
(27-02-1997)


R Nando
(11-03-1997)


T Van Rhijns Betsy Ingeborg
(11-03-1997)


R Dandy v. Strait of Belle Isle
(14-03-1997)


T Dantoni Cloé (Lizzy)
(16-03-1997)


T Curly Su vom Birkenhof
(18-03-1997)


R Fosco Della Casa del'Orso
(20-03-1997)


R Fosco Della Casa del'Orso
(20-03-1997)


R Ferrari Della Casa del'Orso
(20-03-1997)


R Vercordia's Vladimir
(22-03-1997)


T Eline Promise of Gold
(25-03-1997)


T Eline Promise of Gold
(25-03-1997)


T Eline Promise of Gold
(25-03-1997)


R Oak Folks Magno Terra Nova
(31-03-1997)


R Oak Folks Magno Terra Nova
(31-03-1997)


T Oak Folks Merel
(31-03-1997)


R El Corsario's Excellence Duc
(12-04-1997)


T Chestnut v.d. Berenstal
(22-04-1997)


R Gullit v.d. Goudkust
(07-05-1997)


R Hero of My Dreams v.d. Goudkust
(07-05-1997)


R Amadeus vom Bernsteinsee
(12-05-1997)


R Ulysses from Bobo's Home
(16-05-1997)


T Ulle-Kari from Bobo's Home
(16-05-1997)


T Ulle-Kari from Bobo's Home
(16-05-1997)


T Ulle-Kari from Bobo's Home
(16-05-1997)


T Umbra-Mira from Bobo's Home
(16-05-1997)


T Umbra-Mira from Bobo's Home
(16-05-1997)


T Cuppendales Dutch-Chelsea
(25-05-1997)


T Cuppendales Elegant Elmo
(01-06-1997)


T Awomabas Lady Laika
(06-06-1997)


T Awomabas Lady Laika
(06-06-1997)


T Awomabas Lady Laika
(06-06-1997)


R Awomabas Loodsman Lando
(06-06-1997)


T Gendo Promise of Gold
(18-06-1997)


T Gendo Promise of Gold
(18-06-1997)


T Gibby Libby Promise of Gold
(18-06-1997)


T Gibby Libby Promise of Gold
(18-06-1997)


T Ventorre v.h. Jenahof
(23-06-1997)


T Elsa vom Elbdeich
(25-06-1997)


T Zanda of Duwuna
(22-07-1997)


T Zanda of Duwuna
(22-07-1997)


T Zanda of Duwuna
(22-07-1997)


T Vienna from Bobo's Home
(13-08-1997)


T Vienna from Bobo's Home
(13-08-1997)


R Vincent from Bobo's Home
(13-08-1997)


R Vincent from Bobo's Home
(13-08-1997)


T Charming Toby Björnliknande
(14-08-1997)


T Aphrodites Panda vom Riesrand
(30-08-1997)


R Ebony Beethoven v.d. Dulver
(09-09-1997)


R Elkjar v.d. Dulver
(09-09-1997)


R Elkjar v.d. Dulver
(09-09-1997)


R Cees off Kosa's Place
(16-09-1997)


T Crazy Girl From Kingdom of Newfys
(22-09-1997)


T Exclusive Ember v.d. Bisschopsberg
(24-09-1997)


T Exclusive Ember v.d. Bisschopsberg
(24-09-1997)


T Esmé v.d. Bisschopsberg
(24-09-1997)


T Esmé v.d. Bisschopsberg
(24-09-1997)


R Villa v.h. Knuffeloord
(25-09-1997)


R Cannon Bears Quentin
(30-09-1997)


R Bonfire of The End of the Line
(02-10-1997)


T Oceans Sailing Noémie von der Wässernach
(16-11-1997)


T Oceans Sailing Noémie von der Wässernach
(16-11-1997)


T Cannon Bear's Revenge
(22-11-1997)


R Thorin aus der Mackenmühle
(26-11-1997)


T Helena v. Hathero
(07-12-1997)


T Helena v. Hathero
(07-12-1997)


R Dax v.h. Wijkse Bos
(22-12-1997)


R Seabrooks Dreamer of Pooh
(31-12-1997)


T Liberty Del Castelbarco
(11-01-1998)


R Latin Lover Del Castelbarco
(11-01-1998)


R Don Juan Larson from House of Angel's
(12-01-1998)


T O' My Darling du Causse de l'Elfe Noir
(24-01-1998)


R Lucky du Coin de Menthe
(04-02-1998)


R Lucky du Coin de Menthe
(04-02-1998)


T Ottawa du Plateau des Trois Vallees
(04-02-1998)


R Madisons Lars v.d. Turfhoeve
(14-02-1998)


T Madisons Nikita v.d. Turfhoeve
(14-02-1998)


R Eeyore's Be Bob Bobbysox
(16-02-1998)


R Alpha Job of Woodworker's Farm
(17-02-1998)


T Alpha Ebony of Woodworker's Farm
(17-02-1998)


T Alpha Uscha of Woodworker's Farm
(17-02-1998)


T Alpha Uscha of Woodworker's Farm
(17-02-1998)


R Ursul v. Tiroca
(23-02-1998)


T Bezaubernde Luise Bär vom Gelderland
(23-02-1998)


R Ben Matlock Bär vom Gelderland
(23-02-1998)


R Bruder Ludvig Bär vom Gelderland
(23-02-1998)


R Bruder Ludvig Bär vom Gelderland
(23-02-1998)


T Unday v. Tiroca
(23-02-1998)


R Eduard v.h. Wijkse Bos
(04-03-1998)


T Neska Polita's Alba
(15-03-1998)


T Gabrielle Maison De La Freule
(19-03-1998)


R Adorable Pearl of the Sweet Lake
(28-03-1998)


T Aphrodite Pearl of the Sweet Lake
(28-03-1998)


R Argos Pearl of the Sweet Lake
(28-03-1998)


T Evening Lady Nana v.d. Berenstal
(29-03-1998)


T Dark-Eyed Daphne v.d. Kleine Compagnie
(02-04-1998)


R Guido v.'t Grachtenhuuske
(04-04-1998)


R Guido v.'t Grachtenhuuske
(04-04-1998)


T Gwendolynn v.'t Grachtenhuuske
(04-04-1998)


T El Corsario's Gipsy
(07-04-1998)


T El Corsario's Gitta
(07-04-1998)


T Bagus v.h. Fariahof
(27-04-1998)


T Guïnevere v.d. Waterschans
(28-04-1998)


T Guïnevere v.d. Waterschans
(28-04-1998)


T Guïnevere v.d. Waterschans
(28-04-1998)


T Guïnevere v.d. Waterschans
(28-04-1998)


T Guïnevere v.d. Waterschans
(28-04-1998)


R Gormet Bär vom Rodebachtal
(03-05-1998)


R Geronimo Bär vom Rodebachtal
(03-05-1998)


T Cherryl Carmen v.d. Ekamp Hoeve
(11-05-1998)


T Isi-Mausi vom Allgäuer-Bär
(12-05-1998)


R Sir Itam v.h. Hoogveen
(23-05-1998)


T Sweet Maite v.h. Hoogveen
(23-05-1998)


R Salvatore Arnac v.h. Hoogveen
(23-05-1998)


T Swenda Raisa v.h. Hoogveen
(23-05-1998)


R Scott v.h. Hoogveen
(23-05-1998)


R Chatkantarra Gabor
(18-06-1998)


T Aly-Babbe van Welatinès
(30-06-1998)


T Aly-Babbe van Welatinès
(30-06-1998)


T Cuppendales Guantanamera
(01-07-1998)


R Adventure Floris v.d. Leijbrand
(20-07-1998)


T Bamaica v.d. Berkelskamp
(01-08-1998)


R Barthos v.d. Berkelskamp
(01-08-1998)


R Owen de la Source Mandrionne
(16-08-1998)


R Asri Victor v.d. Olde Meenthe
(02-09-1998)


R Xvadim Du Jardin De L'ours
(12-09-1998)


T Xenia Du Jardin de L'ours
(12-09-1998)


R Massimo
(23-09-1998)


R Barrabas Bommel of Bodily
(26-09-1998)


R Black Dodge of Bodily
(26-09-1998)


R Black Dodge of Bodily
(26-09-1998)


T Tosca von Tinley
(27-09-1998)


T Tosca von Tinley
(27-09-1998)


T Tosca von Tinley
(27-09-1998)


T Fabiënne from Madivas
(05-10-1998)


R Danabear's Eddie The Eagle
(07-10-1998)


T Chänna of the Lime-tree Blossom
(08-10-1998)


T Chinquo of the Lime-tree Blossom
(08-10-1998)


T Anna-Bella v.d. Turfhoeve
(20-10-1998)


R Dumbo Dutch v.d. Turfhoeve
(20-10-1998)


R Dumbo Dutch v.d. Turfhoeve
(20-10-1998)


R Dumbo Dutch v.d. Turfhoeve
(20-10-1998)


T Josie vom Wiehen
(22-10-1998)


T Josie vom Wiehen
(22-10-1998)


T Alanis Jiska v.d. Hoepel Hoeve
(05-11-1998)


T Alanis Jiska v.d. Hoepel Hoeve
(05-11-1998)


T Alanis Jiska v.d. Hoepel Hoeve
(05-11-1998)


R Amice Max v.d. Hoepel Hoeve
(05-11-1998)


T Karouskas Gjerterud
(07-11-1998)


T Bo de Heicopper
(08-11-1998)


T Honey Moon Bär vom Rodebachtal
(14-11-1998)


R Lord-Nando v.'t Amelterbos
(20-11-1998)


T Emporio Armani from House of Angel's
(23-11-1998)


T Emporio Armani from House of Angel's
(23-11-1998)


T Emporio Armani from House of Angel's
(23-11-1998)


R Fragrant Cloud d' Empyrée
(24-11-1998)


R Shermead Festive Cheer d' Empyrée
(24-11-1998)


R Forbes d' Empyrée
(24-11-1998)


T Cuppendales Haïda Raven
(10-12-1998)


T Cuppendales Haïda Raven
(10-12-1998)


T Cuppendales Hatshepsut Rada
(10-12-1998)


R Cuppendales Heroes Ambor
(10-12-1998)


R Jehaj Pusini
(11-12-1998)


R Black Buffalo's Bruce-Wayne
(12-12-1998)


T Beetle Julie vom Bärbach
(14-12-1998)


T Beetle Julie vom Bärbach
(14-12-1998)


T El Corsario's Hera
(14-12-1998)


T Asara Chagall-O-Myrr
(19-12-1998)


T Aloha Chagall-O-Myrr
(19-12-1998)


T Top Bears Natasha
(28-12-1998)


T Enya Diamond from the Shaddy Bears
(08-01-1999)


T Enya Diamond from the Shaddy Bears
(08-01-1999)


R Umi Bears Atilla Sultan
(23-01-1999)


R Umi Bears Atilla Sultan
(23-01-1999)


R Umi Bears Atilla Sultan
(23-01-1999)


R Umi Bears Astor
(23-01-1999)


T Umi Bears Amber
(23-01-1999)


R Umi Bears Ambassador
(23-01-1999)


R Umi Bears Ambassador
(23-01-1999)


T Umi Bears Anka
(23-01-1999)


T Umi Bears Anka
(23-01-1999)


R Leo vom Riesrand
(24-01-1999)


T Avalon's Cherish Fore Love
(05-02-1999)


T Wary from Bobo's Home
(17-02-1999)


T Why Me Zafira from Bobo's Home
(17-02-1999)


T Wynona from Bobo's Home
(17-02-1999)


R Moses vom Riesrand
(17-02-1999)


T Mo v.d. Turfhoeve
(26-02-1999)


R Headliner von Aiching
(27-02-1999)


R Gizmo de Heicopper
(12-03-1999)


R Loebas de Heicopper
(12-03-1999)


R Loebas de Heicopper
(12-03-1999)


R Loebas de Heicopper
(12-03-1999)


R Fairweathers A great Pretender
(21-03-1999)


T Fairweathers Always In Your Mind
(21-03-1999)


T Fairweathers Always In Your Mind
(21-03-1999)


R Beer Driekus from Oots Roots
(22-03-1999)


R El Perro Sympàtico's Cody
(31-03-1999)


R El Perro Sympàtico's Cody
(31-03-1999)


R El Perro Sympàtico's Cody
(31-03-1999)


R El Perro Sympàtico's Cyll Abe
(31-03-1999)


T El Perro Sympàtico's Czarna
(31-03-1999)


R Maximiliaan v.d. Turfhoeve
(10-04-1999)


T Yoko v.h. Heidemeer
(15-04-1999)


T Yampibear v.h. Heidemeer
(15-04-1999)


R Yaris v.h. Heidemeer
(15-04-1999)


R Yogibear v.h. Heidemeer
(15-04-1999)


R Yericho v.h. Heidemeer
(15-04-1999)


R Yericho v.h. Heidemeer
(15-04-1999)


R Yericho v.h. Heidemeer
(15-04-1999)


R Ysbrand v.h. Heidemeer
(15-04-1999)


R Ysbrand v.h. Heidemeer
(15-04-1999)


R Ysbrand v.h. Heidemeer
(15-04-1999)


T Birkorellas Viking Girl
(18-04-1999)


T Birkorellas Viking Girl
(18-04-1999)


T Birkorellas Viking Girl
(18-04-1999)


T Ulla v.d. Knijpsbrug
(26-04-1999)


R Pouch Coves Navy Cut of Cayuga
(27-04-1999)


R Flinn v.h. Wijkse Bos
(27-04-1999)


T Olivia von der Ortenau
(01-05-1999)


T Olivia von der Ortenau
(01-05-1999)


T Zjerba v. Tiroca
(10-05-1999)


T Zelda v. Tiroca
(10-05-1999)


T Bathseba vom Bernsteinsee
(21-05-1999)


R Apuchkin v. Tiroca
(27-05-1999)


R Apuchkin v. Tiroca
(27-05-1999)


T Belle v.h. Berenparadijs
(29-05-1999)


R Easy Bear Berenbont
(01-06-1999)


R Easy Bear Berenbont
(01-06-1999)


R Easy Bear Berenbont
(01-06-1999)


T Eega Berenbont
(01-06-1999)


R Elai Duke Berenbont
(01-06-1999)


R Elai Duke Berenbont
(01-06-1999)


R Elai Duke Berenbont
(01-06-1999)


R Enzino Berenbont
(01-06-1999)


R Eros Berenbont
(01-06-1999)


R Ezra Expreszo Berenbont
(01-06-1999)


T Efia Flora v.d. Portlandse Beer
(29-06-1999)


T Efia Flora v.d. Portlandse Beer
(29-06-1999)


T Elana Iris v.d. Portlandse Beer
(29-06-1999)


T Bir Djenin v.d. Newfysingel
(26-07-1999)


T Immerdine Lady Di vom Burgseeli
(29-07-1999)


R King Lear vom Burgseeli
(29-07-1999)


T Abisha-Mandy Bleu Hills of Couteau
(30-07-1999)


R Newfgården's Chuck Norris
(11-08-1999)


T Bonita Pearl of the Sweet Lake
(21-08-1999)


T Black Beauty Pearl of the Sweet Lake
(21-08-1999)


T Yverey from Newfy's Fortune
(30-08-1999)


T Yasmine from Newfy's Fortune
(30-08-1999)


T Farah Diwa Bär vom Gelderland
(31-08-1999)


T Quadriga's Panda vom Riesrand
(04-09-1999)


T Kaylars Ghost Dancer
(05-09-1999)


T Kaylars Ghost Dancer
(05-09-1999)


T Rana's Panda vom Riesrand
(05-09-1999)


R Peddler of Dream de L'etoile de Cyrice
(06-09-1999)


T Udette Rozamunda v.h. Turfveld
(19-09-1999)


T El Perro Sympàtico's Daïda
(27-09-1999)


T El Perro Sympàtico's Daïda
(27-09-1999)


T El Perro Sympàtico's Daïda
(27-09-1999)


T Brave Chanouk of Woodworker's Farm
(27-09-1999)


T Brave Chanouk of Woodworker's Farm
(27-09-1999)


R Gorgeous Graham d' Empyrée
(20-10-1999)


R Bjorn Top Gunn d' Empyrée
(20-10-1999)


R Karimah Jumah Arak v.d. Goudkust
(22-10-1999)


R Romano-Massimo v.d. Dulver
(26-10-1999)


R Ravelli v.d. Dulver
(26-10-1999)


T Ravenna v.d. Dulver
(26-10-1999)


T Foggy from the Shaddy Bears
(31-10-1999)


T Foggy from the Shaddy Bears
(31-10-1999)


T Foggy from the Shaddy Bears
(31-10-1999)


R Famous Floyd from the Shaddy Bears
(31-10-1999)


R Famous Floyd from the Shaddy Bears
(31-10-1999)


R Diesel v.h. Ploegersland
(02-11-1999)


T Djessy v.h. Ploegersland
(02-11-1999)


T Djessy v.h. Ploegersland
(02-11-1999)


T Djessy v.h. Ploegersland
(02-11-1999)


T Happy Lady v.d. Berenstal
(02-11-1999)


R Newetta's Gentleman In Brown
(02-11-1999)


T Freyja de Heicopper
(07-11-1999)


R Queenslands Oblix Rockboy
(15-11-1999)


R Queenslands Oblix Rockboy
(15-11-1999)


R Queenslands Oblix Rockboy
(15-11-1999)


R Sir Aben from Kobolds Home
(22-11-1999)


R Alquin Shiva from Kobolds Home
(22-11-1999)


R Dongiovanni Dietrola Banchina
(01-12-1999)


R Django Dietrola Banchina
(01-12-1999)


T Phanny des Hauts de Malforêt
(01-12-1999)


R Lord Lento v.d. Goudkust
(03-12-1999)


R Lord Lento v.d. Goudkust
(03-12-1999)


R Lord Lento v.d. Goudkust
(03-12-1999)


T Lady Isolde v.d. Goudkust
(03-12-1999)


R Highland Bear Peecaboo
(15-12-1999)

IP-adres: 18.232.146.112
Ingelogd: Nee


© 2008..2020 Stichting Nederlandse Newfoundlander Database
Contact & Disclaimer & Privacy

Doneren met iDEAL      Raad van Beheer      The Newf Society      NNFC
Download Acrobat Reader   NewfyBase op YouTube   NewfyBase op Twitter   NewfyBase op Facebook

Versie 4.16 16-10-2020 Update Account Verlopen