1-1-1985 t/m 31-12-1989


Klik op een foto voor meer...


T Olta Betta
(01-01-1985)


R Olive de Lja Juns
(01-01-1985)


T Anros Centa
(08-01-1985)


R Sikandi Aussie Bear
(08-01-1985)


T Lesja Skisan
(23-01-1985)


T Lajma Skisan
(23-01-1985)


R Johns Big Ben of Pouch Cove
(02-02-1985)


R Flying Clouds Nordic Mist
(15-02-1985)


T Flying Clouds Sunrise Sable
(15-02-1985)


R Silur Gapi
(19-02-1985)


R Artschibald Tscherle
(10-03-1985)


R Antej Tscherle
(10-03-1985)


T Aesirs Cilly And Handy
(13-03-1985)


T Amoradas Bette Midler
(25-03-1985)


R Skipjacks Infinity
(02-04-1985)


T Tegi Vem
(02-04-1985)


T Tejla Schejl Ritsch
(04-04-1985)


T Mudges Bonne Bay Schooner
(14-04-1985)


T Bekki Tschinas
(15-04-1985)


T Hanneke of the Dark Blossom
(20-04-1985)


R Adon
(21-04-1985)


R Top Bears Arramac
(22-04-1985)


T Urika
(24-04-1985)


R Tajfun Jukat
(29-04-1985)


R Dalkens Denver of Pouch Cove
(08-05-1985)


T Rada
(17-05-1985)


R Topsys Donazetti
(19-05-1985)


R Jordan v.h. Heidemeer
(20-05-1985)


R El Corsario's Kharmax
(22-05-1985)


T El Corsario's Kallisto
(22-05-1985)


R Molly Mills Albany
(24-05-1985)


R Adrians Chocolate Chip
(26-05-1985)


R Chim Totsch Janus
(07-06-1985)


T Abbyacres Kati
(20-06-1985)


T Moonrivers HH Mittens Rembr´d
(01-07-1985)


T Skipjacks Richland Flare
(05-07-1985)


R Awomabas Ebelle Ebony
(08-07-1985)


R Nordbjörns Gringo
(12-07-1985)


R Poo Bear's Mister Butkus
(01-08-1985)


T Joringel North Country Song
(06-08-1985)


R Tarbells Temagen of Ironwood
(14-08-1985)


R Kendians Just Too Much
(18-08-1985)


T Jan Est Esta
(23-08-1985)


T Nanwicks Abby M
(28-08-1985)


T Planhaven Cherry Ripe
(20-09-1985)


R Hannibal vom Goldschläger
(27-10-1985)


R Vilmar Gek Scher
(29-10-1985)


R Vikont Gek Scher
(29-10-1985)


T Gabriel Velkam
(08-11-1985)


R Garsan Velkam
(08-11-1985)


T Gella Velkam
(08-11-1985)


T Darti Schen San
(08-11-1985)


T Gera Velkam
(08-11-1985)


R Hachmoed v.d. Knijpsbrug
(11-11-1985)


T Kilyka's Angel In Disguise
(12-11-1985)


T Ambéras Mirre
(13-11-1985)


T Ambéras Mira
(13-11-1985)


T Irma v.h. Hoogveen
(16-11-1985)


T Gi Madlen Kirbag
(19-11-1985)


R Dukeroys Grog
(21-11-1985)


R Dukeroys Guinnes
(21-11-1985)


R Schaschot Jut Ta
(21-11-1985)


R Telebamsen Silver Shadow
(25-11-1985)


T Bibeche v.d. Oude Kazerne
(04-12-1985)


T Hera vom Lausenbach
(04-12-1985)


T Tabus Pooh Bearabella
(17-12-1985)


R Ursulas Happy Hiawatha
(17-12-1985)


T Impossible von Luxemburg
(22-12-1985)


T Kassandra Vig de Wolf
(24-12-1985)


R Karsajd Vig de Wolf
(24-12-1985)


T Decembear of Pouch Cove
(30-12-1985)


R Grizzly v.d. Bergstraße
(01-01-1986)


R Qashiwas Chalabalic
(09-01-1986)


R Qashiwas Cassanova
(09-01-1986)


R Giljas Ritschard
(10-01-1986)


R Giljas Rajt
(10-01-1986)


R Nju Alan Somar Wolf
(15-01-1986)


T Hugybears Dinah Mite
(01-02-1986)


R Hugybears Diamond Danny
(01-02-1986)


R Queron Mariner
(22-02-1986)


T Queron Penny Arcade
(22-02-1986)


T Bubbelinas Dekanawida Squaw
(13-03-1986)


T Callistos Songbird
(20-03-1986)


R Hardi Jagri
(25-03-1986)


T Hilva Jagri
(25-03-1986)


R Hidscheri Jagri
(25-03-1986)


R Habur Jagri
(25-03-1986)


R Berry v.d. Westzijde
(06-04-1986)


R Rodakian Brazen Angel
(13-04-1986)


R Opal Skibi
(25-04-1986)


T Ofelija Skibi
(25-04-1986)


T El Corsario's Lirac
(25-04-1986)


R Amitys Barnacle of Pouch Cove
(29-04-1986)


T Amitys Abracadabra Pouch Cove
(29-04-1986)


R Amitys Baron of Pouch Cove
(29-04-1986)


T Magda Judschin Gaj
(30-04-1986)


T Aphra v.'t Amelterbos
(01-05-1986)


R Armando v.'t Amelterbos
(01-05-1986)


R Armando v.'t Amelterbos
(01-05-1986)


R Armando v.'t Amelterbos
(01-05-1986)


R Aegir v.'t Amelterbos
(01-05-1986)


R Gammel Dansk vom Riesrand
(10-05-1986)


T Ilannak of Duwuna
(15-05-1986)


T Meldgaardens Julia Honey Bear
(06-06-1986)


T Birkorellas A Touch of Tatjana
(28-06-1986)


R Devil Alfar
(03-07-1986)


R Igor v.d. Knijpsbrug
(14-07-1986)


T Ichasra v.d. Knijpsbrug
(14-07-1986)


T Watchbears Annie Oakley
(14-07-1986)


T Ismar v.d. Knijpsbrug
(14-07-1986)


T First Joscha of the Newfyhome
(27-07-1986)


R Báji Mulug
(29-07-1986)


R Bastiaan v. Beerkestein
(06-08-1986)


T Begijntje v. Beerkestein
(06-08-1986)


T Napsigals Rozanne
(11-08-1986)


T Jana Prinzessin von Luxemburg
(15-08-1986)


T Souvenir of Pouch Cove
(23-08-1986)


T Nossa of the Thatch Roof
(27-08-1986)


T Abbygail v.d. Mosa Flu
(31-08-1986)


T Blackcoat Frida
(09-09-1986)


T Alderamin Phoenicis
(28-09-1986)


T Joeri
(10-10-1986)


T Oda of the Thatch Roof
(10-10-1986)


R Manitouloas Snow on Manitoba
(24-10-1986)


R Mountain Bears Remo
(24-10-1986)


R Callistos Hershal
(27-10-1986)


R Callistos Lunar Eclipse
(27-10-1986)


T Callistos Amazin´ Ash-Le
(27-10-1986)


T Astara v. d' Oultremont
(01-11-1986)


R Ursulas King of Diamonds
(03-11-1986)


R Rainmaker v.d. Tafelronde
(20-11-1986)


R Drago vom Hanseller Land
(24-11-1986)


R Jehaj Albert
(01-12-1986)


T Jehaj Athena
(01-12-1986)


T Hope And Glory v. Fyns Hoved
(02-12-1986)


R Cayuga Ironman Tyson of Bonaventura
(04-12-1986)


R Velfrid Ankjuer
(06-12-1986)


T Surdara Jarbi
(08-12-1986)


R Stajl Jarbi
(08-12-1986)


R Topmasts High Plains Drifter
(09-12-1986)


R Barbarys Coastin´ Sea Lebrity
(14-12-1986)


T Marcarpents Seaquel of Anapurna
(20-12-1986)


T Batabsha Mandy Irene
(31-12-1986)


R Ost Molliden
(01-01-1987)


R Oven Molliden
(01-01-1987)


T Oda Molliden
(01-01-1987)


T O´Zlata Molliden
(01-01-1987)


T Onora Molliden
(01-01-1987)


T Athabaskai Anett
(01-01-1987)


T Olda Molliden
(01-01-1987)


T Odilija Molliden
(01-01-1987)


R Oskar Molliden
(01-01-1987)


T Omega Molliden
(01-01-1987)


T Orbi Molliden
(01-01-1987)


T Tschilita
(01-01-1987)


R Allison Acres Willie Wonka
(02-01-1987)


T Vieniga Viksi
(12-01-1987)


R Gabor v. Amestelle
(19-01-1987)


R Gabor v. Amestelle
(19-01-1987)


R Gabor v. Amestelle
(19-01-1987)


R Hugybears Georgeous George
(11-02-1987)


T Felspars Wish Come True
(21-02-1987)


R Double Dutch Chocolate
(22-02-1987)


T Springhavens Kava of Kendian
(23-02-1987)


T Yaoenda v.d. Marshoeve
(04-03-1987)


T Yentle v.d. Marshoeve
(04-03-1987)


R Zeus v.d. Marshoeve
(06-03-1987)


T Sunny Girl of the Thatch Roof
(10-03-1987)


T Sunny Girl of the Thatch Roof
(10-03-1987)


T Saphira of the Thatch Roof
(10-03-1987)


R Highland Skye of Pouch Cove
(12-03-1987)


T Eliza Dolittle v. Schwarzen Bären
(18-03-1987)


R Prinz Ols
(18-03-1987)


R Pantsch
(18-03-1987)


R Prajk Ols
(18-03-1987)


T Gentle-Bear Aviosa
(31-03-1987)


R Ursus of the Thatch Roof
(07-04-1987)


R Tavern Hills Seabee Handyman
(22-04-1987)


R Haweneyus Mood Indigo
(24-04-1987)


R Summertrees Manitouloa Milo
(26-04-1987)


T Azra Ten Little Nigres
(27-04-1987)


T Brekan Cinda
(06-05-1987)


T Cherry from Bobo's Home
(07-05-1987)


T Cherry from Bobo's Home
(07-05-1987)


T Cherry from Bobo's Home
(07-05-1987)


R Casanova from Bobo's Home
(07-05-1987)


R Casanova from Bobo's Home
(07-05-1987)


R Casanova from Bobo's Home
(07-05-1987)


T Kaylars Calypso Bear
(16-05-1987)


T Panna Bagira Amar
(27-05-1987)


T Panna Juna Amar
(27-05-1987)


T Panna Delsi Amar
(27-05-1987)


T Panna Dschekki Amar
(27-05-1987)


R Pan Argon Amar
(27-05-1987)


R Ast Jut Schakkar
(28-05-1987)


R Ast Jut Scherri
(28-05-1987)


R Kanikulas Elmer Automat
(30-05-1987)


T Brekan Cerera
(05-06-1987)


T Brekan Cibora
(05-06-1987)


T Brekan Cindra
(05-06-1987)


R Branco v.'t Amelterbos
(06-06-1987)


T Goose Bays Luna
(06-06-1987)


T Baloue v.'t Amelterbos
(06-06-1987)


T Racoons First Jasmine
(12-06-1987)


T Christel v.'t Amelterbos
(13-06-1987)


T Christel v.'t Amelterbos
(13-06-1987)


R Cerbo v.'t Amelterbos
(13-06-1987)


R Cerbo v.'t Amelterbos
(13-06-1987)


R Amigo Sam v.d. Lippe
(14-06-1987)


R Molly Mills Bepo
(19-06-1987)


R Larinkallion Blackfoot
(21-06-1987)


T Brendy v.'t Durpke
(05-07-1987)


T Blondie v.'t Durpke
(05-07-1987)


R Amadeus v.d. Marshoeve
(12-07-1987)


R Baran Bär vom Belmer Berg
(12-07-1987)


T Monza
(16-07-1987)


R Mouskas Love-A-Lot Bear
(23-07-1987)


R Conrad degli Angeli Neri
(29-07-1987)


T Kalinka ot Tschornawa Cabaka
(06-08-1987)


T Debbye degli Angeli Neri
(12-08-1987)


R Attila v. Rettersen
(15-08-1987)


R Björnebandens Roy Rogers
(24-08-1987)


T Springhavens Kopper Kelli
(11-09-1987)


R Far Hills Captain Crunch
(20-10-1987)


R Jonny v. Lausenbach
(23-10-1987)


T Seaborns Gracious Me
(30-10-1987)


T Pouch Coves American Maid
(16-11-1987)


T Topmasts Blackfrost Jubilee
(23-11-1987)


T Ledgelight Rachel of Topmast
(23-11-1987)


T Geminorum Elettra
(24-11-1987)


T Kilyka's Saving Grace
(02-12-1987)


R Waterbear Kelso
(04-12-1987)


T Nancy vom Bärensee
(11-12-1987)


R Gent v.d. Burg Lichteneck
(18-12-1987)


T Mejdschit Eki d´Olive
(20-12-1987)


R Juromti Gambo
(22-12-1987)


T Juromti Gedija
(22-12-1987)


T Joringel Christmas Carol
(24-12-1987)


T Joringel Christmas Carol
(24-12-1987)


T Twillin Gate Miss Maybelline
(01-01-1988)


T Pepparmentpatty
(06-01-1988)


R Dauphin des Croisieres
(06-01-1988)


T Barbarys Coastin´ Catherine
(07-01-1988)


R Watchbears Wilo Hill
(31-01-1988)


R Mekong Rustic Warrior
(24-02-1988)


R Nallelandets Calypso Om Vären
(27-02-1988)


T Nallelandets Charmerande Clementa
(27-02-1988)


R Wilhelms Billy Boy
(29-02-1988)


R Coco Nanne v. Beerkestein
(05-03-1988)


T Dschulija Glen
(05-03-1988)


T Cubby v. Beerkestein
(05-03-1988)


T Cha-Cha v. Beerkestein
(05-03-1988)


T Topsys Isabella-Kashka
(12-03-1988)


R Topsys Inspiration Boy
(12-03-1988)


R Kris Lel Chadschar
(15-03-1988)


T Bijou v.d. Marshoeve
(22-03-1988)


T Bethany Beer v.d. Marshoeve
(22-03-1988)


T Castaways Koko of Manitouloa
(22-03-1988)


R Andriettas Cesar Rambo
(23-03-1988)


R Schesber Scherif
(06-04-1988)


T Schesber Schachinja
(06-04-1988)


R Pouch Coves Favorite Son
(10-04-1988)


R Pouch Coves Favorite Son
(10-04-1988)


T Pouch Coves Treasure Chest
(10-04-1988)


R Topmasts John Houston
(16-04-1988)


T Cassandra of St Anthony
(17-04-1988)


R Von Alpenhütte Wächter
(24-04-1988)


R Larinkallion Caccacasa
(27-04-1988)


R Admiral Aldart
(11-05-1988)


R Argo Aldart
(11-05-1988)


T Alel Aldart
(11-05-1988)


T Arabella Aldart
(11-05-1988)


R Ardschars Aldart
(11-05-1988)


R Frensis Tschar
(13-05-1988)


R Morrison-Jack v.h. Heidemeer
(14-05-1988)


R Hard Tacks T-Bone
(17-05-1988)


R Amoradas Flying High
(17-05-1988)


R Billidschi Mirt Jar
(20-05-1988)


T Bagretta Mirt Jar
(20-05-1988)


R Esaul
(22-05-1988)


R Diamant Tejlant
(26-05-1988)


R Dschon Tejlant
(26-05-1988)


T Rika Schaness
(29-05-1988)


T Amoradas Guardian Angel
(30-05-1988)


R Amoradas Great Pretender
(30-05-1988)


R Amoradas Gambler Man
(30-05-1988)


T Jill v.h. Hoogveen
(04-06-1988)


T El Corsario's Phedra
(10-06-1988)


T El Corsario's Purdy
(10-06-1988)


T El Corsario's Princess Sandriene
(10-06-1988)


T Kim-Baloe v.h. Hoogveen
(11-06-1988)


T Yvette v.h. Turfveld
(12-06-1988)


R Yasser v.h. Turfveld
(12-06-1988)


R Tschink Egus Bes
(20-06-1988)


T Donna
(28-06-1988)


R Björnebandens Jack Teagarden
(01-07-1988)


T Sunberrys Ramblin Rose
(01-07-1988)


R Nanwicks Eliot Ness
(11-07-1988)


R Bronco v. Derner Baum
(13-07-1988)


T Fadja Djanga fan 't Hen-Riek Hûs
(15-07-1988)


T Fay Bowi fan 't Hen-Riek Hûs
(15-07-1988)


T Jessy v. Magrebië
(17-07-1988)


T Kiredors Ebony and Ivoy
(27-07-1988)


R Rajf Schul
(31-07-1988)


T Rutta Schul
(31-07-1988)


T Rona Schul
(31-07-1988)


T Rolli Schul
(31-07-1988)


R Regedon Schul
(31-07-1988)


T Ferrylands Ecolette
(05-08-1988)


T Tinas Bern Bo
(13-08-1988)


R Ogir vom Riesrand
(17-08-1988)


R Athos del Castelbarco
(31-08-1988)


T Leska von Luxemburg
(14-09-1988)


R Lasko von Luxemburg
(14-09-1988)


R Django v.d. Oude Kazerne
(27-09-1988)


T Edda from Bobo's Home
(09-10-1988)


R Dairo of the Dark Blossom
(14-10-1988)


T Esbianca v. Jantoine
(21-10-1988)


T Elbabette v. Jantoine
(21-10-1988)


T Echie Ellis v. Jantoine
(21-10-1988)


T Watchbears Shady Lady
(09-11-1988)


R Asgards Chocolate Mousse
(12-11-1988)


T Witches Night v.d. Tafelronde
(22-11-1988)


T Io of the Thatch Roof
(24-11-1988)


R Jolly Rogers Honor Bound
(01-12-1988)


T Cielo Grandes Delta Dawn
(07-12-1988)


R Good Shepherds Fizzs Granson
(21-12-1988)


R Edwin degli Angeli Neri
(14-01-1989)


R Ivanhoe von der Wässernach
(22-01-1989)


R Dandy v.d. Marshoeve
(09-02-1989)


R Demetrios v.d. Marshoeve
(09-02-1989)


T Glenda of the Coastguard
(11-02-1989)


T Asta
(11-02-1989)


T Skimeisters Meg of Pouch Cove
(13-02-1989)


R Queenslands Amazing Boy Tovaritsj
(20-02-1989)


T Queenslands Agnetha
(20-02-1989)


T Karhukumpu Igeema
(24-02-1989)


T Santa Gonor
(03-03-1989)


R Ser Genri Gonor
(03-03-1989)


R Aron v. Fuchshof
(03-03-1989)


T Simona Gonor
(03-03-1989)


R Nikodim Bek Lor
(23-03-1989)


T Ebene de la Pierre aux Coqs
(24-03-1989)


R Wood Bear Shamaani
(27-03-1989)


T Deirdre v. Beerkestein
(30-03-1989)


R Persej Kris d´Olive
(31-03-1989)


T Molnar Teddy's Lass
(08-04-1989)


T Bandor Digit of the Stokkem Ferry
(12-04-1989)


T Mascha-Lady v.d. Wasserburg
(18-04-1989)


T Burka of the Sunnybear
(09-05-1989)


R Benjamin Couteau of the Sunnybear
(09-05-1989)


T Tiffany vom Riesrand
(11-05-1989)


R Schegaj Grinpis Bon
(26-05-1989)


R Ulnar Pasch of Lajf Sejver
(08-06-1989)


R Uinston Pasch of Lajf Sejver
(08-06-1989)


T Ulvi Pasch of Lajf Sejver
(08-06-1989)


R Nikomas Norton of Moonfleet
(17-07-1989)


T Karhukumpu Jarciana
(21-07-1989)


R Karhukumpu Jardinero
(21-07-1989)


T Karhukumpu Jacarea
(21-07-1989)


T El Corsario's Quirine
(26-07-1989)


R New-Fuur-Lands Block Buster
(06-08-1989)


R New-Fuur-Lands Block Buster
(06-08-1989)


R Galbybygdas Deep Brown Cassanovas
(12-08-1989)


T Spinnakers Juno Juhekin Queen
(13-08-1989)


R Guinness Grizzly fan 't Hen-Riek Hûs
(13-08-1989)


R Dino Merza
(14-08-1989)


T Brenda Merza
(14-08-1989)


T Kirsten v.d. Knijpsbrug
(23-08-1989)


R Thunder Bays Zeb
(23-08-1989)


R Boaz du Coin de Menthe
(24-08-1989)


R Bruce v.h. Ploegersland
(31-08-1989)


R Harald from Bobo's Home
(22-09-1989)


T Amitys Storm Tide Made To Order
(01-10-1989)


R Amadeus Jip from Madivas
(03-10-1989)


R Emil
(10-10-1989)


R Oak Cottage Argos
(17-10-1989)


R Zorn Schaschold
(18-10-1989)


T Zelli Schaschold
(18-10-1989)


T Zessi Schaschold
(18-10-1989)


R Stif iz Krasnogo Yara
(25-10-1989)


R Sir Blits of the Newfyhome
(26-10-1989)


R Sir Gijs of the Newfyhome
(26-10-1989)


T Lady Daphne of the Newfyhome
(26-10-1989)


T Lady Beau of the Newfyhome
(26-10-1989)


R Sir Anders of the Newfyhome
(26-10-1989)


T Wooddales Hello Mary Lou
(18-11-1989)


R Nafanja Dar Den
(18-11-1989)


R Jehaj Herluf
(19-11-1989)


R Jehaj Herluf
(19-11-1989)


R Zenar Grejs Sanli
(20-11-1989)


T Bonnie von der Ortenau
(24-11-1989)


T Kilyka's Cozy at Dockmaster
(26-11-1989)


T Albar Pani Erika
(30-11-1989)


R Spring Harbors Barque
(06-12-1989)


T Cute Camelot v. d' Oultremont
(11-12-1989)


T Oak Cottage Carmen
(11-12-1989)


T Chatkantarra Belle Du Jour
(12-12-1989)


T Cannon Bears Cotton Top
(14-12-1989)


T Scharlotta Mollord of Lajf Sejver
(18-12-1989)


R Schell Mollord of Lajf Sejver
(18-12-1989)


T Scherri Mollord of Lajf Sejver
(18-12-1989)


T Gina aus der Mackenmühle
(20-12-1989)


T Kvisis Charming Corinne
(21-12-1989)


R Dino v. Söven
(30-12-1989)

IP-adres: 35.175.107.185
Ingelogd: Nee


© 2008..2022 Stichting Nederlandse Newfoundlander Database
Contact & Disclaimer & Privacy

Doneren met iDEAL      Raad van Beheer      The Newf Society      NNFC
Download Acrobat Reader   NewfyBase op YouTube   NewfyBase op Twitter   NewfyBase op Facebook

Versie 4.46 11-10-2022 kleine bugs verholpen