1-1-1980 t/m 31-12-1984


Klik op een foto voor meer...


R Bill Negri
(01-01-1980)


R Atticus v. Söhrewald
(01-01-1980)


T Aika v.d. Tann
(08-01-1980)


T Pajra Lotbar
(09-01-1980)


R Pargo Lotbar
(09-01-1980)


T Prinzessa Lotbar
(09-01-1980)


R Grim Mariel Terra Nova
(11-01-1980)


T Gjulnara Mariel Terra Nova
(11-01-1980)


T Roz-Belle de la Pierre aux Coqs
(17-01-1980)


T Topsi Flo
(19-02-1980)


R Ting Flo
(19-02-1980)


T Terri Flo
(19-02-1980)


T Tajdi Flo
(19-02-1980)


R Troll Flo
(19-02-1980)


R Dschej Glen Terra Nova
(14-03-1980)


T Dschej Gerona Terra Nova
(14-03-1980)


R Dschej Graf Terra Nova
(14-03-1980)


R Paster Gaj
(19-03-1980)


R Baleu Simonjesca
(25-03-1980)


R Baleu Simonjesca
(25-03-1980)


R Baleu Simonjesca
(25-03-1980)


T Carina delle Acque Celesti
(26-03-1980)


T Tuckamores Norell
(30-03-1980)


R Billy-Boy
(04-04-1980)


R Moonlites Sea Czar
(07-04-1980)


T Shiwana of the Stokkem Ferry
(16-04-1980)


R Ourgangs Lou Costello
(19-04-1980)


R Brunhaus Isaac Newfon
(22-04-1980)


R Brunhaus Bobby of Topmast
(22-04-1980)


T Meljusenta Ant
(05-05-1980)


R Markiz Ant
(05-05-1980)


T Martina Ant
(05-05-1980)


R Mik Ant
(05-05-1980)


R Asso v.d.Schnelzenschachen
(23-05-1980)


T Jorna v. Linnenzworch
(25-05-1980)


R Rem Lodsch
(01-06-1980)


T Remi Lodsch
(01-06-1980)


R Rolf Lodsch
(01-06-1980)


T Rossina Lodsch
(01-06-1980)


R Moonshadows Scannon of The Mountain
(13-06-1980)


R Moonshadows Bounty Bay
(13-06-1980)


R Kongo v. Drachenfels
(29-06-1980)


R Floser Maksvell
(13-07-1980)


T Floser Matilda
(13-07-1980)


T Floser Milena
(13-07-1980)


T Floser Madonna
(13-07-1980)


R Floser Makbet
(13-07-1980)


R Tabus Mr Otis Regrets
(13-07-1980)


R Amitys Bearfoot of Pouch Cove
(14-07-1980)


R Von Alpenhütte Fenix
(14-07-1980)


T Christina
(25-07-1980)


T Ursulas Maria Callas
(09-08-1980)


T Serdscham Nikola
(12-08-1980)


R Serdscham Najs Nemo
(12-08-1980)


T Serdscham Najdschela
(12-08-1980)


R Zambassadourgärdens Bacdempseiyack
(20-08-1980)


T Zambassadourgardens Banderoriayacy
(20-08-1980)


T Brunhaus Water Lilly
(25-08-1980)


T Paddlewheels Pollyanna
(27-08-1980)


R Judschi Grant
(29-08-1980)


R Judschi Gjoz
(29-08-1980)


T Judschi Gizella
(29-08-1980)


T Judschi Gledis
(29-08-1980)


T Judschi Gejna
(29-08-1980)


R Judschi Gaspar
(29-08-1980)


R Judschi Gall Gej
(29-08-1980)


T Judschi Grejs
(29-08-1980)


R Bearbrooks Barnacle Bill
(09-09-1980)


T Proud Magis Sabrina
(09-09-1980)


R Blek Dschim
(12-09-1980)


R Blek Demon
(12-09-1980)


T Blek Danaja
(12-09-1980)


T Blek Diana
(12-09-1980)


R Sizemors Cocheis
(13-10-1980)


T Dinara Jambet
(18-10-1980)


T Dolli Jambet
(18-10-1980)


T Kiki v. Porte-Amarre
(03-12-1980)


T Serdscham Nike
(08-12-1980)


R Ebunyzars Jasper
(28-12-1980)


T Sella
(01-01-1981)


T Bera
(01-01-1981)


T Brigitta
(01-01-1981)


T Baaike v.h. Hoogveen
(05-01-1981)


T Baaike v.h. Hoogveen
(05-01-1981)


T Baaike v.h. Hoogveen
(05-01-1981)


T T-Bars Natasha Rey Ling
(07-01-1981)


R T-Bars Amos of Sunnyside
(07-01-1981)


R Amitys Haycocks Mister Morgan
(12-01-1981)


R Topmasts Louis Riel
(20-01-1981)


T Hard Tacks Awahsoosis
(21-01-1981)


T Hard Tacks Jackpot
(21-01-1981)


T Creekwoods Velvet Lady
(26-01-1981)


R Amitys Lord Maxwell
(01-02-1981)


R Bubbelinas Aegir Skibber
(14-02-1981)


T Dezi
(16-02-1981)


R Long Jut
(28-02-1981)


T Freyja Nanouck of the Dark Blossom
(18-03-1981)


R Fardo of the Dark Blossom
(18-03-1981)


R Fastwin of the Dark Blossom
(18-03-1981)


R Faun of the Dark Blossom
(18-03-1981)


T Mooncussers RSVP of Pouch Cove
(21-03-1981)


T Sinderella Damsgärd of Cariad
(29-03-1981)


T Zephyrus Shoreline Sarah
(31-03-1981)


R Zephyrus Golliwobbler
(31-03-1981)


T Gekla Barsi
(16-04-1981)


R Sejlor Siwolf
(20-04-1981)


R Stivens Siwolf
(20-04-1981)


R Hideaways Guy Le Fleur
(23-04-1981)


R Jäsper
(28-04-1981)


R Abbyacres Tobias
(22-05-1981)


R Abbyacres Duncan McIver
(22-05-1981)


R Gerber Sejko
(26-05-1981)


R Lu Dolton
(28-05-1981)


T Lu Dschenni
(28-05-1981)


R Lu Devil
(28-05-1981)


R Lu Dan
(28-05-1981)


R Urro
(02-06-1981)


T Ursi
(02-06-1981)


T Ursa Ulla
(02-06-1981)


T Z´Ourgang Wicked Witch
(04-06-1981)


R Z´Ourgang Sorcerers Magic
(04-06-1981)


R Z´Ourgang Graniteledge Zeke
(04-06-1981)


R Zar Mazoni
(21-06-1981)


R Zajzorro Mazoni
(21-06-1981)


R Zarev Mazoni
(21-06-1981)


R Zaj Gizynd Mazoni
(21-06-1981)


R Z Baron Mazoni
(21-06-1981)


R Zlat Mazoni
(21-06-1981)


T Zolli Mazoni
(21-06-1981)


T Zita Mazoni
(21-06-1981)


T Floko Tutija
(24-06-1981)


R Floko Tago
(24-06-1981)


R Floko Tango
(24-06-1981)


R Floko Torij
(24-06-1981)


R Graaf Gabor v. Overessinge
(07-07-1981)


R Walden Corbett Jorgensen
(16-08-1981)


R Antej
(17-08-1981)


T Ajna
(17-08-1981)


T Ara
(17-08-1981)


R West Side Quijote of Brunhaus
(19-08-1981)


T West Side Qunilla of Brunhaus
(19-08-1981)


R Erasmus Graf von Luxemburg
(21-08-1981)


R Enrik von Luxemburg
(24-08-1981)


R Don Dommel v. Muskushouw
(29-08-1981)


T Firsty v. Orfeunegro
(09-09-1981)


R Mastways Newfport Clipper
(13-09-1981)


T Mastways Windswept Lady
(13-09-1981)


R Bobo v. Orfeunegro
(14-09-1981)


R Bobo v. Orfeunegro
(14-09-1981)


T Bijou v. Orfeunegro
(14-09-1981)


R Spokinewfs Dapper Dan
(22-09-1981)


R Waterbear Dan Ruff
(25-09-1981)


T Jusi Vendetta
(14-10-1981)


R Jusi Vellington
(14-10-1981)


T Jusi Vanema
(14-10-1981)


T Motion Carried of Pouch Cove
(15-10-1981)


R Sekemas Sea Swell
(15-10-1981)


R Skiff de la Pierre aux Coqs
(17-10-1981)


R Boika aus der Alten Mühle
(20-10-1981)


R Fjordblinks Oscar
(21-10-1981)


T Lifebuoy Penny of Bubbelina
(29-10-1981)


R Bulkhead Trapper of Bethward
(26-11-1981)


R Skipjacks Easy Street
(27-11-1981)


T Skipjacks Eureka
(27-11-1981)


T Majestics Sweet Candy Cane
(04-12-1981)


R Ben von der Ahne
(06-12-1981)


R Morning Star Blest of The Lord
(13-12-1981)


T Akinorevs Aya
(19-12-1981)


T Akinorevs Ayscha
(19-12-1981)


R Topmasts Jack Frost
(14-01-1982)


R Arwin v.d. Brögge
(23-01-1982)


T Cara v.h. Hoogveen
(23-01-1982)


T Playguards Tugboat Annie
(24-01-1982)


R Topsails Thunder-Skibber
(27-01-1982)


R Lothloriens Ima Jr. of Bethward
(28-01-1982)


T Dukeroys Elske Bertha
(28-01-1982)


T Bos´N Bo Terra Nova Rhea
(03-02-1982)


T Astrid of the Thatch Roof
(08-02-1982)


T Topmasts Blackberry Blossom
(27-02-1982)


R Hugybears Front Row Center
(09-03-1982)


R Zambassadourgärdens Koymelodymaker
(14-03-1982)


R Kerol Martschell
(23-03-1982)


R Krezi Martschell
(23-03-1982)


T Marskwas Katya
(01-04-1982)


R Lantsch Gel Sandsch
(10-04-1982)


T Ursidaes Anneloes
(28-04-1982)


R Amitys MacGref of Pouch Cove
(02-05-1982)


T Nerisa
(08-05-1982)


T Nendija
(08-05-1982)


R J-Dars Carefree Taco
(11-05-1982)


R Skimeisters Lumbering Giant
(25-05-1982)


R Grand Banks Kodiak Keeley
(25-05-1982)


T Skimeisters Hidden Hope
(25-05-1982)


T Ciska v. Jantoine
(26-05-1982)


T Kimberley v.d. Marshoeve
(27-05-1982)


T Miklagärdens Dancing-Queen
(08-06-1982)


T Anchorlines Melody In Sea
(09-06-1982)


T Spring Harbors Sand Pebbles
(15-06-1982)


R Omar
(04-07-1982)


T Chorsan Brenta
(13-07-1982)


R Brun Edou fan 't Hen-Riek Hûs
(17-07-1982)


R Ebunyzars Poo Bear
(27-07-1982)


T Wooddales Lizette
(07-08-1982)


R El Corsario's Emeths Rex
(18-08-1982)


R Condor von Sound River
(22-08-1982)


R Titanias Vindicator
(24-08-1982)


R Our Bearbrook Domino de Dourga
(24-08-1982)


T Topmasts Jessica Rose
(08-09-1982)


R Shorelines Lewie
(24-09-1982)


R Jan Dinwolf
(05-10-1982)


T Jassa Onfed
(08-10-1982)


R Basco v't Zonegge
(15-10-1982)


T Keepsake of Pouch Cove
(01-11-1982)


R Jut Gaj
(02-11-1982)


R Misha Alexander of Belmires
(11-11-1982)


T Jehaj Vilhelmina
(15-11-1982)


R Aqua Canis Brown Hero
(21-11-1982)


R Briny Deeps Top Flite
(19-12-1982)


R Spokinewfs Licorice All Sorts
(20-12-1982)


T Schimmi
(01-01-1983)


R Glarus Gajs
(01-01-1983)


R Bim Jar
(02-01-1983)


T Lakki Bare
(10-01-1983)


R Poo Bear's Captain January
(21-01-1983)


R Alraicephai
(21-01-1983)


T Amavi Elfa
(21-01-1983)


T Amavi Emerita
(21-01-1983)


T Amavi Espera
(21-01-1983)


R Enasjöns Jonathan
(21-01-1983)


R Amavi Esmouk
(21-01-1983)


R Ian of the Thatch Roof
(24-01-1983)


R Báji Dán
(06-02-1983)


T Bille
(17-02-1983)


R Brenton Milegnars
(17-02-1983)


R Heddo of Dream Farm
(23-02-1983)


R Poo Bear's Gamblin´ Man
(23-02-1983)


R Alii Shores Sophie Girl
(23-02-1983)


T Z´Ourgang Spanky Mac
(01-03-1983)


R Abbyacres Typhoon Terry
(25-03-1983)


R Grosbi Silar
(01-04-1983)


R Grand Silar
(01-04-1983)


R Gardi Silar
(01-04-1983)


R Graf von Luxemburg
(13-04-1983)


R Elton v. Amestelle
(20-04-1983)


R Tuckamores Big Dipper
(26-04-1983)


R Spring Harbors Sir Benjamin
(29-04-1983)


R Farli Grand Zor
(29-04-1983)


R Franklin Grand Zor
(29-04-1983)


T Haven Hills Tigger Lilly
(09-05-1983)


R Haven Hills Winsome Traveler
(09-05-1983)


R Barharbers Wilbur Right
(22-05-1983)


R Vikoni Kanzas
(29-05-1983)


R Topmasts Jackson
(01-06-1983)


R Highland Bear of Pouch Cove
(12-06-1983)


R Kilyka's Outlyka Lyte
(23-06-1983)


R Lord Evdar
(24-06-1983)


R Nanwicks Yomar London Riel
(06-07-1983)


R Olaf of the Thatch Roof
(11-07-1983)


T Mirta Lakdar
(13-07-1983)


T Keoga of Duwuna
(19-07-1983)


T Ominmacks Qashiwa
(26-08-1983)


T Ferry v. Sonnenberg
(27-08-1983)


R Spokinewfs Blazing Saddles
(11-09-1983)


R Annas Beresford Bay
(24-09-1983)


R Hector v.h. Heidemeer
(13-10-1983)


T Blackcoat Conetta
(03-11-1983)


R Adrians Admiral Voyager
(04-11-1983)


R Lord Byrons Billy Budd
(13-11-1983)


R Yankee Peddler of Pouch Cove
(16-11-1983)


T Newfhavens Norconian Starr
(22-11-1983)


R Ham du Domaine des Cyprès
(24-11-1983)


T Tiffany of the Dark Blossom
(26-11-1983)


T El Corsario's Hagar
(07-12-1983)


R Skipjacks Go For The Gusto
(08-12-1983)


R Topsails Cruisin' At Kimtale
(13-12-1983)


T Prinses Pittah v.d. Marshoeve
(15-12-1983)


R Pandagas Marco Polo
(17-12-1983)


T Pandagas Theodora Bear
(17-12-1983)


R Topmasts John Henry
(26-12-1983)


T Ravens Cove Tanta Georgina
(26-12-1983)


R Declaration of Ravens Cove
(26-12-1983)


R Ravens Cove American Magic
(26-12-1983)


T Ravens Cove Castaway
(26-12-1983)


T Ravens Cove Satin Doll
(26-12-1983)


T Ravens Cove Indys Emma
(26-12-1983)


T Sherra of the Thatch Roof
(31-12-1983)


R Esop
(01-01-1984)


T Bubbelinas Chattanooga Choo-Choo
(13-01-1984)


R Borghojs Drummer of America
(13-01-1984)


T Esther v.h. Hoogveen
(26-01-1984)


T Esther v.h. Hoogveen
(26-01-1984)


T Esther v.h. Hoogveen
(26-01-1984)


R Iban v.h. Heidemeer
(22-02-1984)


R Sunnysides Harbor C of T-Bar
(22-02-1984)


T Sunnysides Oh Susannah
(22-02-1984)


R Spokinewfs Cariboo Cowboy
(27-02-1984)


T Mona
(12-03-1984)


R Storm Marsel
(12-03-1984)


T Watchbears Dannielle
(18-03-1984)


R Winnimishas Miakoda
(23-03-1984)


R Tschimmers Zet Wolf
(03-04-1984)


R Tschifli Zet Wolf
(03-04-1984)


R Tschakra Zet Wolf
(03-04-1984)


R Skif
(13-04-1984)


R Solomon
(13-04-1984)


R Sokrat
(13-04-1984)


R Fandi v.d. Knijpsbrug
(20-04-1984)


T Jasmijn v. Overessinge
(11-05-1984)


T Majra Edschi
(13-05-1984)


T Ajsidora Dunkan Terra Nova
(14-05-1984)


T Callistos Billowed Sail
(19-05-1984)


T Callistos Sail To Spokinewf
(19-05-1984)


R Justas Nik Vi
(27-05-1984)


R Ju Donald Nik Vi
(27-05-1984)


R Jukfil Nik Vi
(27-05-1984)


T Judif Nik Vi
(27-05-1984)


R Ursidaes Balthazar
(27-05-1984)


T El Corsario's Ianthe
(01-06-1984)


T El Corsario's Jetta
(06-06-1984)


R Ja Ringo Ger Wolf
(06-06-1984)


R Ascher Sen Scher
(07-06-1984)


T Ajka Sen Scher
(07-06-1984)


R Juliks
(11-06-1984)


R Topsys Billie Big Boatswain
(12-07-1984)


R Nashau-Aukes Zaphod
(22-07-1984)


R Nashau-Aukes Charli Two Shirts
(22-07-1984)


T Black Watchs Amanda Jane
(05-08-1984)


R Black Watchs BA Baracus
(05-08-1984)


T Dalkens Sunrise Summer Breeze
(05-08-1984)


T Vendeur Sibilla
(06-08-1984)


T Enasjöns Godiva
(15-08-1984)


T Wanda of the Thatch Roof
(16-08-1984)


R Z´Ourgang Great Wizard
(21-08-1984)


T Z´Ourgang Enchante
(21-08-1984)


R Vikings I. O. U. Harley
(03-09-1984)


R Vikings Isaak Newfton
(03-09-1984)


T Sun Valleys Solitaire
(04-09-1984)


T Dryads Misty Maiden
(17-09-1984)


R Vercors de la Pierre aux Coqs
(20-09-1984)


T Ilby v.h. Heidemeer
(07-10-1984)


T Ilby v.h. Heidemeer
(07-10-1984)


T Ilby v.h. Heidemeer
(07-10-1984)


R Topmasts Sinbad
(14-10-1984)


R Xantino of the Thatch Roof
(17-10-1984)


T Aurélie Lotte v. Beerkestein
(19-10-1984)


T Topmasts Prairie Rose
(19-10-1984)


T Briny Deeps Sea Genie
(24-10-1984)


T Ijantaa v.h. Heidemeer
(28-10-1984)


R Fozi Bear
(12-11-1984)


T Honeymoon von Luxemburg
(14-11-1984)


R Justaner Ziko
(26-11-1984)


T Justaner Zuzanna
(26-11-1984)


R Wee Lovetts Island of Manitou
(29-11-1984)


R Wee Lovetts Jacobus Debruyne
(29-11-1984)


R Zeder degli Angeli Neri
(03-12-1984)


T Zingarella degli Angeli Neri
(03-12-1984)


R Zenith degli Angeli Neri
(03-12-1984)


R Sej Fram
(13-12-1984)


T Sarita
(13-12-1984)


R Sigfrid Ven Vens
(13-12-1984)


T Saura
(13-12-1984)


R Antej Bim
(22-12-1984)


R Ajvar Bim
(22-12-1984)


T Asta Bim
(22-12-1984)


R Lebeau v.d. Tafelronde
(24-12-1984)


R Blu Bayous Butkus of Tiki Ti
(26-12-1984)


T Bonnie Bays Great Escape
(28-12-1984)

IP-adres: 35.175.107.185
Ingelogd: Nee


© 2008..2022 Stichting Nederlandse Newfoundlander Database
Contact & Disclaimer & Privacy

Doneren met iDEAL      Raad van Beheer      The Newf Society      NNFC
Download Acrobat Reader   NewfyBase op YouTube   NewfyBase op Twitter   NewfyBase op Facebook

Versie 4.46 11-10-2022 kleine bugs verholpen