1-1-1950 t/m 31-12-1979


Klik op een foto voor meer...


R Achilles
(23-02-1950)


T Kathi v.d. Peck-Bergen
(16-10-1950)


R Gerogeest Attan
(01-01-1951)


R Fomka
(22-03-1951)


T Hexe v.d. Schürz
(21-06-1951)


T Annette v. Ahornheim
(26-07-1951)


T Carmen v.d. Toren
(18-09-1951)


R Baldur v.'t Zeepaardje
(09-11-1951)


T Beatrijs v.'t Zeepaardje
(09-11-1951)


R Little Bears Big Chance
(13-11-1951)


R Cito v. Zschimmerroth
(09-05-1952)


R Condor
(27-01-1953)


T Kati v. Margaretenhof
(15-07-1953)


R Bob v.d. Warte
(19-01-1954)


T Normas Harmonia
(30-04-1954)


T Candra v. Giskadi
(22-07-1954)


T Ubelias Arletta
(25-08-1954)


R Dryads Harbor Light Lookout
(28-11-1954)


T Oldest Colonys Bianca
(04-12-1954)


R Barry v. Grenzberg
(05-03-1955)


R Little Bear Canicula Campio
(10-03-1955)


T Baroneß von der Riedburg
(20-07-1955)


R Little Bear Roaring Main
(28-02-1956)


R Oquagas King of Glen Cove
(18-06-1956)


R Taaran Trulle
(02-07-1956)


T Eileen v. Giskadi
(12-07-1956)


R Dandy v. Knauthain
(28-06-1957)


R Oquagas Sea Diver II
(12-10-1957)


T Pia v. Margarethenhof
(03-11-1957)


R Alderbay Attila
(01-01-1958)


T Dryads Sultana
(29-03-1958)


R Donar von der Riedburg
(04-04-1958)


R Little Bears Hard Tack II
(19-04-1958)


R Newton
(06-11-1958)


R Duke v.'t Zeepaardje
(19-01-1959)


R Amor v. Grundhof
(02-07-1959)


R Little Bears Eben
(06-12-1959)


R Alderbay Bamse
(01-01-1960)


T Dryads Nancy of Glenora
(05-03-1960)


T Dryads Christine of Glenora
(05-03-1960)


T Taru v. Thamen
(30-04-1960)


T Katja v. Thyrow
(22-01-1961)


R Little Bears John Paul Jones
(07-07-1961)


R Dryads Sea Rover
(03-02-1962)


R Boris v.d. Niederburg
(17-04-1962)


T Brangäne v.d. Niederburg
(17-04-1962)


R Buck v.d. Niederburg
(17-04-1962)


R Knilch v. Giskadi
(31-05-1962)


R Little Bears Dauntless
(27-06-1962)


R Little Bear Tippo
(27-06-1962)


R Achilles v.d. Papenhof
(29-07-1962)


R Black Cesar
(01-01-1963)


R Delmont v.d. Boberburg
(29-05-1963)


T Dryads Compass Rose
(08-09-1963)


R Dryads Yogi Bear
(08-09-1963)


T Little Bears Cuttyhunk
(28-10-1963)


R Nattanin Jyry
(01-01-1964)


T Sandra v.d. Juliana
(03-01-1964)


R Anuk v. Schneebergeiche
(02-02-1964)


R Rik v. Blattenhof
(04-02-1964)


R Bouncer v.d. Papenhof
(06-07-1964)


T Temanends Misty Dawn
(30-08-1964)


R Felix v. Nördlingen
(30-09-1964)


R Edenglens Sovreign of the Sea
(09-12-1964)


T Finnbear Jasmine
(01-01-1965)


R Axel v.d. IJselzoom
(03-01-1965)


R Little Bear Royal Top Gallant
(06-03-1965)


T Elodie v.d. Niederburg
(19-03-1965)


R Little Bears Blockade Runner
(02-04-1965)


R Onyx de la Mare Bleue
(05-12-1965)


R Gerogeest Ekko
(01-01-1966)


T Shipshapes Nana de Nashau Auke
(03-01-1966)


R Avalon's Ganymedes
(04-01-1966)


R Fjord v.d. Arx
(26-03-1966)


T Frigga v.d. Arx
(26-03-1966)


R Dryads Lord Nelson
(05-04-1966)


R Edenglens Tucker
(11-08-1966)


R Shipshapes Cutty Sark
(18-08-1966)


T Katrina of Pouch Cove
(07-09-1966)


R Indigos Fritzacker
(19-11-1966)


R Indigos Bozo The Clown
(19-11-1966)


R Alko von Dellheim
(12-12-1966)


T Oquagas Molly Nine Mile
(07-04-1967)


T Galathee v.d. Niederburg
(17-04-1967)


T Shipshapes Sibyl
(20-12-1967)


T Tschapa
(01-01-1968)


R Waldo of Pouch Cove
(14-01-1968)


R Marydon Shanook
(01-03-1968)


R Gin v.d. Hudson-Bay
(17-04-1968)


R Marskwas Amand
(05-05-1968)


R Napanewfs Angus of Kimtale
(03-09-1968)


T Black Molly of Warren
(22-11-1968)


R Koki de Nashau Auke
(10-12-1968)


R Jack The Ripper
(14-12-1968)


R Little Bears Shipshape Rig
(05-04-1969)


R Shipshapes Tidal Bore
(05-04-1969)


R Kilyka's Jupiter Rex
(12-04-1969)


T Wanitopa Comedy
(12-04-1969)


T Morsi Darja
(03-05-1969)


R Arco von Pichelswerder
(01-06-1969)


T Cora v. Ostseestrand
(19-06-1969)


R Little Bear Two If By Sea
(22-08-1969)


R Birkegårdens Don Camillo
(28-08-1969)


T Keema de Nashau-Auke
(07-12-1969)


R Canoochee de Nashau-Auke
(15-12-1969)


R Sabir Chan
(17-12-1969)


T Tajdi
(01-01-1970)


R Aar degli Angeli Neri
(01-01-1970)


T Thalie des Terres Vieilles
(01-03-1970)


R Alan Dajver
(10-03-1970)


R Semy Ye Gads Charlie
(08-04-1970)


T Kilyka's Jessica of Pouch Cove
(22-09-1970)


R Kilyka's Black Bart
(22-09-1970)


R Sampson of Allison Acres
(28-09-1970)


R Odin of Blackknight
(04-10-1970)


R Karilands Enok
(15-11-1970)


R Koko v. St Fridolin
(28-12-1970)


R Shipshapes Sea Master
(30-12-1970)


R Lärkevangs Lars
(01-01-1971)


R Berri Tschan
(01-01-1971)


R Gek Potap
(01-01-1971)


T Fleur v.h. Hoogveen
(25-01-1971)


T Agava Ger
(29-01-1971)


R Bearic Satchmo of Outtrail
(01-06-1971)


T Shipshapes Comin´ Up Roses
(10-07-1971)


T Costa Severni dvur
(07-08-1971)


R Nimbus
(12-12-1971)


R Karel v.d. Niederburg
(13-12-1971)


R Tamirokas Flying Dutchman
(26-12-1971)


R Nord
(01-01-1972)


T Edenglens Wistful Wendy
(02-02-1972)


R The Sleeper of Newton Ark
(10-02-1972)


R Kuhaias Rego
(10-02-1972)


T Beaupres Good Tern
(21-02-1972)


R Schjul Fedra
(25-02-1972)


T Schejra Fedra
(25-02-1972)


T Siggi Dardschi Bej
(03-03-1972)


T Saali Dardschi Bej
(03-03-1972)


T Saja Dardschi Bej
(03-03-1972)


R Suraj Dardschi Bej
(03-03-1972)


T Astra von Pappelheim
(28-03-1972)


T Ketti Lad Bej
(22-04-1972)


T Kajra Bej
(22-04-1972)


R Murchan
(19-05-1972)


T Panda Bej
(28-05-1972)


T Polli Bej
(28-05-1972)


T Paola Bej
(28-05-1972)


R Caniz Major Skibber
(14-06-1972)


R Karilands Harpo
(26-06-1972)


R Kilyka's Yogi Bowser
(13-08-1972)


R Kilyka's Billy Budd
(13-08-1972)


T Kuuipo O'Aukai of Pouch Cove
(08-09-1972)


T Grejs Marelle
(10-09-1972)


T Glafi Regina
(18-11-1972)


R Glafi Roj
(18-11-1972)


T Glafi Rani
(18-11-1972)


R Bars
(11-01-1973)


T Sibylle v. Meggenhorn
(12-02-1973)


R Britannias Union Jack
(24-02-1973)


T Far Hills Blaze of Glory
(28-02-1973)


R Dacody de Nashau-Auke
(07-04-1973)


R Uran Rafail Blek
(25-04-1973)


T Benja v.h. Hoogveen
(03-05-1973)


T Benham Knolls Amy
(11-06-1973)


T Moonlites Colossal Comet
(14-06-1973)


T Zana Bej
(26-06-1973)


T Beauty v.'t Skepershoes
(06-07-1973)


R Olymp v. Neufundländerheim
(16-07-1973)


T Karilands Katinka
(22-07-1973)


T Tscharodejka
(23-07-1973)


T Topmasts Hello Dolly
(04-08-1973)


R Topmasts Pied Piper
(04-08-1973)


T Una Morsi
(11-09-1973)


T Kilyka's Becky Jo of Pouch Cove
(25-10-1973)


R Agathon v.'t Veluwe Meer
(18-11-1973)


R Judschin King
(31-12-1973)


R Dik
(01-01-1974)


R Top Geri
(01-01-1974)


R Akbar Ger
(29-01-1974)


T Agata Bej
(31-01-1974)


T Antje v. Söven
(04-04-1974)


R Sir James
(15-04-1974)


T Marskwas Froane
(20-04-1974)


R Valuj Bej
(07-05-1974)


T Debi Dorsi
(17-05-1974)


T Tops v.h. Hoogveen
(04-06-1974)


R Boedha v.h. Hoogveen
(04-06-1974)


R Black Beauty v.h. Hoogveen
(04-06-1974)


R Graniteledge Chien
(13-06-1974)


T Graniteledge Sweetbay B. Jane
(13-06-1974)


T Graniteledge Kohouteks Star
(13-06-1974)


R Rimmo v.h. Hoogveen
(15-06-1974)


R Aaron v.h. Hoogveen
(15-06-1974)


R Royo v.h. Hoogveen
(15-06-1974)


R Trilogys Bilbo Baggins
(16-06-1974)


T Trilogys Granite Holly
(16-06-1974)


T Trilogys Misty
(16-06-1974)


T Genowocs Cotton Calico
(03-07-1974)


R Genowocs Chase Cavalier
(03-07-1974)


T Pouch Coves Kasha of Newton Ark
(13-07-1974)


T Gabi Morfi
(14-07-1974)


T Eva Blek
(11-08-1974)


T Linga Geri
(24-08-1974)


R Ali Grum
(28-08-1974)


T Bjergegårds Wilma-B
(28-08-1974)


R Kuhaias Yankee of Newton Ark
(07-10-1974)


R Ivning Cheppi
(22-11-1974)


T Topmasts Prairie Lily
(22-11-1974)


R Kent
(19-12-1974)


R Kurt
(19-12-1974)


R Klovagårdens Rudolf
(01-01-1975)


T Liberated Lady of Pouch Cove
(01-01-1975)


R Martin Demon
(31-01-1975)


R Muslim Tscharodej
(31-01-1975)


T Ursulas And Marys Dream
(11-02-1975)


R O´Lejzi Tschep
(14-02-1975)


T Peggi Sid
(19-02-1975)


R Galar Bej
(20-02-1975)


T Kity Cony od Trojske skaly
(22-02-1975)


R Outtrails Kojak of Topmast
(02-03-1975)


R Black vom Gottleubatal
(05-03-1975)


T De Hulpe's Bianca
(18-03-1975)


R Birkegårdens Casanova
(07-04-1975)


T Poo Bear's Miss Molly Mischief
(16-04-1975)


R Tori Magr
(24-04-1975)


T Gracia v.d. Papenhof
(05-07-1975)


R Maximo
(08-07-1975)


R Zedor
(23-07-1975)


T Mooncussers Friendship Sloop
(19-08-1975)


R Pooh Bear's Stormalong
(01-09-1975)


R Schiras Pat
(03-09-1975)


T Scherri Pat
(03-09-1975)


T Tuckamores Ely of Pouch Cove
(01-10-1975)


R Poo Bear's Lord Byron
(23-10-1975)


T Sasha de Natasha
(31-10-1975)


T Lita of the Thatch Roof
(10-12-1975)


R Graniteledge Sweet William
(25-12-1975)


R Smokomos General Sherman
(03-01-1976)


R Smokomos Earl Wirtz
(03-01-1976)


T Junona Rut
(07-01-1976)


T Nossa of the Thatch Roof
(22-02-1976)


T Ferrylands Abby of Newton Ark
(22-02-1976)


R Amandus v.d. Marshoeve
(09-03-1976)


T Amanda v.d. Marshoeve
(09-03-1976)


T Kassandra
(12-03-1976)


T Cluna v. Kilombero
(24-03-1976)


R Meandr
(07-04-1976)


R Cico v. Söven
(04-05-1976)


T Karmensita Vajs
(01-06-1976)


R Kir Vajs
(01-06-1976)


R Krit Vajs
(01-06-1976)


R Pouch Coves Gref of Newton Ark
(03-06-1976)


R Mario vom Wolfswinkel
(04-06-1976)


T Chantal
(05-06-1976)


T Mt. Pleasants Clarabell Clown
(14-06-1976)


R Outtrails Minute Man
(29-06-1976)


T Nessi Schelli
(05-07-1976)


T Njuffi Schelli
(05-07-1976)


T Nika
(12-08-1976)


R Front Rows Sumo Cum Laude
(01-09-1976)


R Front Rows Southern Brother
(01-09-1976)


R Hakim Severni dvur
(17-09-1976)


R Mt. Pleasant Just Plain Nathan
(21-09-1976)


R Silverbrooks Clyde of Sirius
(21-09-1976)


T Blackie
(27-09-1976)


T Sirius Isis of Histead
(28-09-1976)


R Jumi Gabri
(07-10-1976)


R Judschin Gabri
(07-10-1976)


T Anka von Sonnenberg
(13-10-1976)


T Moonlites Quasar
(13-10-1976)


T Rula
(02-11-1976)


T Zarah von Luxemburg
(24-11-1976)


R Neron Askri
(04-12-1976)


R Pontij Pilat
(01-01-1977)


T Nju Cheppi Dschej
(10-01-1977)


T Alanka v. Jantoine
(19-01-1977)


R Boudewijn v. Amestelle
(31-01-1977)


T Emeth v.d. Blaauwhof
(03-02-1977)


R Ga Otto
(09-03-1977)


R Poo Bear's Naughty Nanook
(21-03-1977)


T Desi Askrin
(04-04-1977)


T Dschipsi Askrin
(04-04-1977)


R Dani Askrin
(04-04-1977)


R Pioneers Black Velvet Prince
(07-04-1977)


R Bard Pao
(16-04-1977)


T Ger Ama
(28-04-1977)


T Ger Assol
(28-04-1977)


T Ger Ara
(28-04-1977)


T Tabus Milady Dewinter
(18-05-1977)


T Graniteledge Shady Lady
(28-05-1977)


R Benhils Trebor
(29-05-1977)


R Jobedens Seaworthy Flagship
(30-05-1977)


T Ad Lib of Pouch Cove
(28-06-1977)


R Tuckamores Dutch of Pouch Cove
(28-06-1977)


R Nao de la Caverne aux Fées
(04-07-1977)


T Carmenta v.d. Marshoeve
(12-07-1977)


R Cayac v.d. Marshoeve
(12-07-1977)


R Borghojs Rufus Rex
(13-08-1977)


T Ledi Terra Rodsches Ron
(15-08-1977)


R Cheppi Nuar
(10-09-1977)


R Mister Ringo Amiges
(15-09-1977)


R Maharadscha Amiges
(15-09-1977)


R Dag
(19-09-1977)


R Dag
(19-09-1977)


R Calib Graniteledge Rocky
(21-09-1977)


T Sweetbays Misty
(15-10-1977)


T Shipcoves Sweet Sugar Bear
(29-10-1977)


T Castaways Tender Sheba
(29-10-1977)


T Burka v. Overessinge
(30-10-1977)


R Hugybears Baloo
(02-11-1977)


T Hugybears Coreopsis
(02-11-1977)


R Kharpolons Bellmann
(05-12-1977)


T Dukeroys Cindy
(31-12-1977)


R Flying Clouds Far Hill
(01-01-1978)


T Mooncussers Dutch Treat
(01-01-1978)


R Artur Evi
(11-02-1978)


R Topmasts Hannibal
(17-02-1978)


R Fej Dar
(06-03-1978)


R Ser Al Gnorsi Burke
(07-03-1978)


R Al Gitto Burke
(07-03-1978)


R Al Gabor Burke
(07-03-1978)


R Zeggi Erldozor
(16-03-1978)


R Gerzed Farad
(23-03-1978)


T Gerzed Florida
(23-03-1978)


R Lifebuoys Captain Cocoa
(26-03-1978)


T Vinilija Zol
(01-04-1978)


T Zol Violetta
(01-04-1978)


T Bajra
(04-04-1978)


R Ursulas Tailwind Tais
(07-04-1978)


R Lars v.h. Hoogveen
(10-04-1978)


T Lin v.h. Hoogveen
(10-04-1978)


R Scher Schanson
(10-04-1978)


R Loko v.h. Hoogveen
(10-04-1978)


R Jukatan Agli
(06-06-1978)


R Jukor Agli
(06-06-1978)


R Justas Agli
(06-06-1978)


R Juhan Agli
(06-06-1978)


R Jublek Agli
(06-06-1978)


R Ja Emir Jel
(08-06-1978)


R Pandins Improbable
(23-06-1978)


T Betti Agschi
(29-06-1978)


R Bonifazij Agschi
(29-06-1978)


R Ferro v. Söven
(03-07-1978)


T Topmasts Lady of Spokin Lake
(12-08-1978)


T Anouk v.d. Blaauwhof
(06-09-1978)


T Sunnysides Odena of Big Boys
(22-09-1978)


R Alpen Tundra Bear of Brunhaus
(20-10-1978)


R Willow Runs Rongevar Odin
(31-10-1978)


T Willow Runs Sacha
(31-10-1978)


R Willow Runs Dyami
(31-10-1978)


R Topmasts Yankee Clipper
(02-11-1978)


T Ajna Evi
(02-11-1978)


T Silva Mar
(11-11-1978)


R Sem Mar
(11-11-1978)


R Padlok of the Stokkem Ferry
(03-12-1978)


T Smokomos Candys Panda
(14-12-1978)


T Zephyrus Sweet Lady Rachael
(21-12-1978)


T Tis The Season of Pouch Cove
(25-12-1978)


R Pioneers Bear of Cariboo
(03-01-1979)


T I Simona Njufa Bej
(05-01-1979)


R Castor v. Overessinge
(13-01-1979)


T Kamilla
(16-01-1979)


R Lark Janda
(23-01-1979)


R Ustin Regi Morsi
(23-01-1979)


R Schooner Yosef of Newton Ark
(02-02-1979)


R Lifeguard Seafarin´ Sam
(05-02-1979)


R Napu
(10-02-1979)


R Okoko Jawolf
(11-02-1979)


T Olda Jawolf
(11-02-1979)


T Oriella Jawolf
(11-02-1979)


R Oskar Jawolf
(11-02-1979)


R Graniteledge Willys Bry-Oar
(02-03-1979)


R Santschio Jangdschej
(23-03-1979)


T Sasja
(09-04-1979)


T Hukkiharjun Lisse
(20-04-1979)


T Hukkiharjun Lolitta
(20-04-1979)


T Chorna Zan
(30-04-1979)


R Scherif
(26-05-1979)


R Changur Terwolf
(26-05-1979)


R The Hostage of Jolly Roger
(07-06-1979)


R Gjunter Dsche Burke Wolf
(25-06-1979)


R Ominmacks Stormalong
(03-07-1979)


R Fjordblinks Häkon
(17-07-1979)


T Anouska de Veelehoeve
(18-07-1979)


R Captain Benjamins Portage
(22-07-1979)


R Cedar Creeks Nfl Pro
(05-08-1979)


R Indulis Negri
(15-08-1979)


R Irvin Negri
(15-08-1979)


T Gardiar Irda
(16-08-1979)


T Gardiar Iringa
(16-08-1979)


R Dennis v. Orfeunegro
(21-08-1979)


T Ursulas Alexandra
(26-08-1979)


R Dik Taj
(05-10-1979)


T Della Taj
(05-10-1979)


R Dunkan Taj
(05-10-1979)


R Danila Taj
(05-10-1979)


R Baltin Janus
(25-10-1979)


T Benita Jarna
(25-10-1979)


R Omar of the Dark Blossom
(05-11-1979)


T Orban of the Dark Blossom
(05-11-1979)


R Otgar Michael of the Dark Blossom
(05-11-1979)


T Onna Fung of the Dark Blossom
(05-11-1979)


T Odylle of the Dark Blossom
(05-11-1979)


R Kras Bodi
(14-11-1979)


T Ketti
(02-12-1979)


T Kera
(02-12-1979)


R Klaus
(02-12-1979)


R Lauralwoods Chewbacca
(12-12-1979)


T El Corsario's Camee
(17-12-1979)


R Dolf v.h. Deylerhuis
(18-12-1979)


T Anouschka v.d. Kreekzoom
(22-12-1979)


R Olaf Fulwolf
(24-12-1979)


T Oda Fulwolf
(24-12-1979)


R Mogen of Newton Ark
(28-12-1979)


R Elrid Sleepy Abner of Newton Ark
(28-12-1979)


R Nordstrands Bjorn of Newton Ark
(28-12-1979)

IP-adres: 54.204.73.51
Ingelogd: Nee


© 2008..2022 Stichting Nederlandse Newfoundlander Database
Contact & Disclaimer & Privacy

Doneren met iDEAL      Raad van Beheer      The Newf Society      NNFC
Download Acrobat Reader   NewfyBase op YouTube   NewfyBase op Twitter   NewfyBase op Facebook

Versie 4.37 03-09-2021 Bugs verholpen